| Gorce |
| poniedziałek, 22 lutego 2010 20:41 |
|
Trwa sesja, wszyscy rozs?dni studenci si? ucz?, a mnie nosi. Dobra id? do roboty, bo mnie impedancja falowa w ?wiat?owodzie ?ciga. [2010-01-30/02-01] |
| Gorce |
| poniedziałek, 22 lutego 2010 20:41 |
|
Trwa sesja, wszyscy rozs?dni studenci si? ucz?, a mnie nosi. Dobra id? do roboty, bo mnie impedancja falowa w ?wiat?owodzie ?ciga. [2010-01-30/02-01] |
copyright 2010-2026 piotr baranowski
innymi słowy: kopiujesz materiały z tej strony? daj mi znać ;-]